יש שוני גדול בין עיצוב טבעות לבין עיצוב טבעות אירוסין. אם תבחנו ליין של טבעות אירוסין הרי שכמעט בכולן יהיה שיבוץ של יהלום או כמה יהלומים קטנים וכל המסר של הטבעת יהיה מאוד נשי, מאוד עדין ומאוד שביר, כמעט כמו האהבה. בעיצוב של טבעות כסף או זהב אפשר להשתולל עם עיצובים שונים, אבל תארו לעצמכם שהגבר מציע לה נישואין ונותן לה טבעת בצורה של….נחש. אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב.  לא בטוח שעל הצעת נישואין כזו היא גם תענה לו "כן" בטוח שזה יגמר רע…

טבעות אירוסין עדינות ושבירות כמו האהבה

אהבה כידוע, זה רגש מאוד שביר. מספיק להסתכל באיזה סדרה בערוץ ויוה בשביל להבין מה מוכנים לעבור גברים ונשים בשביל האהבה, וכשזו מנצחת היא סיבה טובה לחגוג את זה , ואם אתם סגורים אחד על השני אז תהיה גם הצעת נישואין בדרך, ואין הצעת נישואין כשרה אם אין טבעת בקופסה…עיצוב מיוחד של טבעות אירוסין

אז איזה טבעת לקנות לה ? זוהי אחת הסוגיות החשובות ביותר בדרך להצעת הנישואין, אבל אם אתה מכיר אותה, אתה צריך לקנות לה משהו שאתה יודע בטוח שהיא תאהב. רוב הגברים שמציעים נישואין הולכים לחנות שמתמחה בתחום עיצוב טבעות אירוסין וזה שונה לגמרי מעיצוב טבעות בכלל. הדגמים הם הרבה יותר עדינים, נשיים, משדרים המון רכות, מאוד מינימליסטיים, מתאימים לכל מיני סוגי נשים ולכל מיני גילאים ומאופיינים בעיצוב פשוט אך קלאסי ולא עמוס ומיותר.

טבעת אירוסין לא נכונה, היא כמו פנים מאופרות מדי בגסות ובלי שום טעם, משום שטבעת אירוסין צריכה לשדר רוך ועדינות ולא להיות משובצת בהמון אבנים וצבעים ועם כל מיני עיצובים גדולים וגסים מדי. היא לחלוטין צריכה להיות שיא הנשיות. הבחירה צריכה להיות מותאמת. לכל יד מתאימה טבעת אחרת יש בנות עם אצבעות ארוכות, ויש ידיים פחות גדולות. יש בנות עם ציפורניים ויש בלי, והטבעת הופכת לחלק מהעיצוב של היד ולכן צריכה להיות התאמה טובה. מה שבטוח צריך ללכת על עיצוב קלאסי ורגיש.

מה הגודל שלה ?

מלא סיפורים מתרוצצים על איך גברים השיגו את גודל האצבע של הטבעת שהם רצו לקנות לאהובה שלהם לרגל הצעת הנישואין. יש כאלה שהעלימו לה את הטבעת מהמדף באמבטיה ועשו פרצוף של כבש כאילו "לא שמענו לא ידענו"… יש כאלה שמדדו עם חוט מתוך שינה וכשהיא תפסה אותם הם אמרו לה, מה דגדג לך, זה לא אני, זה היתוש….