הגבר המטרוסקסואל של היום הולך עם תכשיטים ויפים. הגברים הישראלים הכי אוהבים עגיל יהלום אחד בתנוך, יש בזה משהו קלסי, מאוד טרנדי ומאוד גברי. להבדיל מנשים שיכולות לענוד איזה עגילים שהן רוצות, בתצוגת עגילי יהלום לגבר אפשר לראות הרבה מאוד עגילים צמודים עשויים מזהב לבן, צהוב עם יהלומים לבנים נקיים, או שחורים, גברים מתים על עגילי יהלום לגבר עם יהלום שחור, שחור זה גברי. ההבדל בין יהלום שחור ליהלום לבן הוא שיהלום לבן מחזיר אור ויהלום שחור קולט אור, כמו כל דבר שחור…

יהלומים לבנים ויהלומים שחורים !

את היהלומים השחורים כורים במרכז אפריקה ובברזיל. הם יהלומים קטנים והגדלים שלהם הרבה פחות גדולים כמו של יהלומים לבנים. מה שמעניק ליהלומים השחורים את הצבע שלהם זו הגופרית שגלומה בהם, והם יותר נדירים מיהלומים לבנים. הגופרית גם הביאה כל מיני מומחים להאמין כי יהלומים שחורים נוצרים בדיוק כמו יהלומים לבנים בעומק של עד כ-250 קילומטר באדמה, אבל באדמה ש"חטפה" איזה מהלומה ממטאור שיצרה חומר חדש שיצר את היהלומים השחורים.

תיאוריה אחרת של גיאולוג בשם סטפן האגרטי היא, כי היהלומים השחורים הגיעו מן החלל החיצון והם נפלו במרכז אפריקה

יהלומים מהבורסה | יהלומים לחתונה
יהלומים מהבורסה

ובברזיל. ליהלום שחור יש גישות של תרבויות שונות, ההודים חושבים שיהלומים שחורים הם קללה משום שהם נראים כמו עין של נחש או עכביש, ובאיטליה למשל חושבים שזוג שרב מריבה איומה, אם רק יגע ביהלום שחור, כל הכעס והמריבה יסתיימו.

יהלומים שחורים ידועים מאז ימי הביניים כמשובצים בתכשיטים של גברים בטבעות או בשרשראות וכך זה קורה גם היום, למרות שיש עדיין גברים רבים שאוהבים בתכשיטים שלהם יהלום לבן. יש היום טרנד די פופולארי של שיבוץ יהלומים שחורים בתכשיטי נשים, שנכון- קשה לדעת שזה יהלום כי היהלום הנשי המקובל הוא הלבן, הצח אבל לשחור יש משהו קלאסי גם בתכשיטי נשים.

 

גברים אוהבים יהלומים

מהיצע תכשיטי הגברים עולה כי גברים היום אוהבים תכשיטים כמו עגילי יהלום לגבר, או צמידים או טבעות עם יהלומים ממש כמו נשים. כל אחד אוהב תכשיט איכותי וכאשר יש לך יהלום לבן או שחור, לא משנה, אתה כבר חשב לאיכותי עם טעם טוב.