יתכן ואם תקישו בגוגל את מילות המפתח "יהלומי למכירה" תיפלו על איזה סוחר יהלומים שיש לו מלאי יהלומים למכירה שיתכן ותהיה עסקת חייכם אבל יתכן מאוד שהיא תהיה "קריסת חייכם" אם לא תדעו להבחין בין יהלום אמיתי למזויף ותקנו חתול בשק, או ליתר דיוק, פלסטיק בעטיפה של יהלום…

אז איך תוכלו לדעת אם אתם לא קונים חתול בשק ? ראשית- סחר ביהלומים לא ממש מתבצע כמו שחושבים. יש מקום מיוחד בשבילו וזוהי בורסת היהלומים ברמת גן. הבורסה היא חרה פרטית ויש בה 2300 חברי בורסה שלהם הרישוי לעסוק בתחום היהלומים כמו יבוא, יצוא, ליטוש, תיווך ועוד.

מחפשים יהלומים למכירה?

מכירת יהלומים באמצעות קטלוג היהלומים שלנו מעולם לא היה פשוט יותר. היכנסו עכשיו ובחרו לכם את היהלום שלכם בהתאמה אישית.

איך מתנהגת בורסת היהלומים ?

בורסת היהלומים שואבת את החוקים שלה  מתקנות ההתאגדות שלה ויש לה נשיא, הנהלה ועוד שכולם אחראים על ההתנהלות התקינה שלה ומייצגים את חבריה מול המוסדות והרשויות. הבורסה ליהלומים חברה בפדרציה העולמית של בורסות היהלומים והיא לא פועלת בחלל ריק. היא נחשבת לבורסה הכי גדולה מבין כל הבורסות בעולם ומהווה ענף יצוא ישראלי מכובד ביותר. ברשותה ציוד גמולוגי מתקדם ואולמות בהם יכולים חברי הבורסה לעשות שימוש מקצועי.

יהלומים למכירה - טבעת נישואין עם יהלום
טבעת נישואין עם יהלום מתוך הקטלוג שלנו: יהלומים למכירה

כחלק מההתנהלות שלה אחראית הבורסה על פיתוח ענף היהלומים בארץ ובעולם בכלל, וכן על מיתוג הענף.  מכל המידע הזה ניתן להבין כי יהלומים למכירה זו לא בדיוק מודעה שניתן לראות או למצוא כל יום ואם כן, זה חייב להיות באזור הבורסה אצל אחד מחברי הבורסה הרשומים או בבית מלאכה של ליטוש יהלומים מכור וידוע.

צריך להיזהר מאוד ממתחזים ומעמידי פנים של מומחי יהלומים שמנסים להציע יהלומים למכירה והיהלומים שלהם הם יהלומים סינטטיים שלוטשו ועוצבו כיהלומים אמיתיים. העצה הראשונה החשובה למודעה של יהלומים למכירה, זה לא להגיע לאדם פרטי ולא מוכר אלא לחברה שיש לה אבא ואימא ועיסוקה ביהלומים ידוע. כזו

שיש לה מוניטין ושם, ולא תסחור ביהלומים מזויפים. זיוף היהלומים שנחשבים לאבן היקרה ביותר בעולם הוא משום שהם אהובים מאוד על נשים ומשובצים היום בכל תכשיטי היהלומים כתכשיטי יוקרה שהיהלומים שבהם הופכים אותם ליקרים ושווים, ובעיקר אם מדובר ביהלומים בעלי קראט גבוה.

צריך ניסיון מקצועי !

ניסיון מקצועי חשוב מאוד אם פונים למישהו שפרסם מודעה של יהלומים למכירה. רק עין של בעל ניסיון תוכל להבחין ביהלום אמיתי או מזויף ואם אכן מדובר ביהלום אמיתי, תוכל לאמוד את ערכו עפ"י צבעו, עומק הצבע שלו, השקיפות שלו, הברק ועוד פרמטרים חשובים שהפכו את היהלומים לעסקה של יהלומים למכירה שצריך לשים לב אליה ולהיזהר מאוד לפני שמסתנוורים מהם…

עיצוב התכשיטים לאחר קניית היהלום

כיום, ישנן מעצבות תכשיטים שונות שניתן לפנות אליהן לאחר שרוכשים את היהלום ולבקש עיצוב אישי. הן במידה ומדובר בטבעת אירוסין והן במידה ומדובר בעיצוב תכשיט. מעצבות התכשיטים המובילות מציעות מגוון רחב של תכשיטים מעוצבים, במקביל ניתן לפנות אליהן במטרה שיעצבו עבורכם צמיד / שרשרת / עגילים או כל תכשיט אחר בהתאמה אישית.