אין אישה שלא אוהבת יהלומים ואין אישה שאין לה לפחות טבעת יהלום אחת, וזו תהיה בדרך כלל טבעת האירוסין שלה. בהפקות של הצעות נישואין בדרך כלל הדובדבן של ההפקה זה כשהגבר כורע ברך, מרוגש ומשתהה ושולף את מה שהוא בחר בקפדנות יתרה, תוך התייעצות עם כל החברות שלה, איזו טבעת יהלום היא תאהב הכי הרבה, האם זוהי טבעת יהלום שתגרום לה לסחרחורת ולהתרגשות ובסופו של דבר עפ"י הנתונים שיתקבלו, הוא יקנה לה את מה שהיא הכי תאהב לענוד על האצבע, וברגע המכריע רגע הקסם של האהבה הוא ישלוף את הקופסה הנוצצת ובתוכה תנצוץ עוד יותר טבעת יהלום, עדות לאהבה ולקידושין שיבואו.

ואז היא תגיד כן…

כבר בשלב שהוא כורע ברך היא כבר תגיד כן, ואז אם יש קהל יהיו מחיאות כפיים, חיבוק ארוך נשיקה של אהבה ועל האצבע טבעת יהלום אחת נוצצת כמו הכוכבים שבשמיים כי זהו טבעו של יהלום- לחתוך את השמיים… היהלום הוא סוג של מינרל והוא עשוי מפחמן. הוא נכרה במכרות יהלומים ויש יהלומים בכל מיני צבעים כמו: כחול, שחור, אדמדם, ירוק, חום, צהוב ועוד 27 גוונים שונים של יהלומים, אבל היהלום הכי אהוב והכי נקי הוא היהלום הלבן.טבעות נישואין קלאסיות למכירה

לטבעת יהלום יש ברק קריסטלי וצורת הליטוש של היהלום קובעת את הברק שלו. הוא נוצר בעומק האדמה בעומקים של עד 250 קילומטרים….וכדי להתהוות הוא צריך טמפרטורה של עד 1,200 מעלות צלסיוס. חם חם מאוד. אלה הם תנאים ששוררים במעטפת כדור הארץ, והם כל כך קיצוניים שבעמקי האדמה הם מסוגלים לייצר את האבן הכי יקרה בעולם- היהלום. לאחר היווצרותם עדיין מתקיים תהליך של אלפי שנים עד שהם יפרצו החוצה אל פני הקרקע, אבל בדיוק בשביל זה יש מכרות יהלומים, כדי לזרז את תהליך ההיפלטות שלהם אל האדמה.

טבעת יהלום קראט !

משקל היהלום של טבעת יהלום נמדד בקראט והצלילות שלו היא שקובעת את ערכו. צבע היהלום מדורג מסולם D עד Z ו-D זהו יהלום שאין בו כל צבע ככול שההגדרה היא באותיות עולות, כך צבעו של היהלום יותר צהבהב. יהלומים באעות Z הם בדרך כלל יהלומים בצבע צהוב אבל הם לא נחשבים כיהלומים צבעוניים. טבעת יהלום עם יהלום צהוב, זה עשוי להיות עיצוב יפה מאוד.