יש נשים העומדות להינשא ולא רוצות להסתפק בטבעת נישואין רגילה והן רוצות טבעות נישואין מעוצבות. יש כאלה שהולכות למעצבי תכשיטים, אבל זה כמובן מייקר להם את טבעת הנישואין בעשרות אחוזים, משום שהם לא משלמים רק על הטבעות, הם כמובן משלמים גם על השם והמוניטין של המעצב, אבל היום אפשר ללכת לכל מיני חנויות תכשיטים ליד הבורסה ברמת גן ולקנות טבעות נישואין מעוצבות במחיר הכי סביר שקיים בארץ, ולא צריך להוציא על זה יותר מדי כסף, ולא צריך לשלם על עיצוב של מעצבת, כל צורף ובעל מקצוע הוא גם מעצב שיש לו רעיונות ודגמים ייחודיים משלו.

טבעת נישואין א-סימטרית או בדוגמת תחרה !

הטרנדים הכי בולטים בתחום טבעות נישואין מעוצבות, זה לא ללכת רק על טבעת עגולה בלי שום אופי, אלא לתת לה איזה שהוא עיצוב לכל האורך כמו למשל סוג של חריטת משולשים או פסים, שכבר נותנים לה אופי אחר ויותר מרשים. מכיוון שעל פי ההלכה טבעת הנישואין של האישה צריכה להיות חלקה ולא משובצת בשום אבן, עיצובי טבעות הנישואין הם בדרך כלל ברמת שילוב החומרים, סוג החומר, המרקם שלו והעיצוב הסופי של הטבעת. יש טבעות עבות ויש דקות ויש טבעות אה-סימטריות וגם מרובעותטבעות אירוסין בעיצובים יפים, שכל עוד הן חלקות ואין בהן אבנים הכול בסדר, אבל אפשר להגיע גם בטבעת חלקה לסוג של עיצוב מיוחד שכאמור קשור לגודל, לחומר ולאיכות של הצורפות.

יש כלות שגם מעדיפות טבעות נישואין מעוצבות בזהב לבן שצבעו הוא כסף, אבל הוא זהב טהור לחלוטין וגם מחירו כשל זהב. בתחום טבעות נישואין מעוצבות יש טרנד עולה של שימוש בזהב צהוב של לפחות 18 קראט שהוא הזהב הכי צהוב, משום שככל שהקראט של הזהב יותר גבוה, כך הוא יהיה יותר צהוב. ויש דווקא כלות שמעדיפות טבעות נישואין מעוצבות מזהב של 14 קראט. בדרך כלל בוחרים בני הזוג בטבעות נישואין מעוצבות זהות, ומשום כך האישה תלך על טבעת חלקה, עגולה בלי שום אלמנטים נשיים כדי שהיא תתאים גם לגבר.

עיצוב אישי ובהזמנה מיוחדת

יש זוגות רבים שאינם מסתפקים בהיצע טבעות הנישואין שיש בחנויות ועושים בהזמנה מיוחדת טבעות נישואין מיוחדות של דגם שיש להם בראש כבר הרבה זמן והם לא היו מוכנים בשום פנים ואופן להתפשר עליו. אבל מה שחשוב זה שיהיה במזל…