אין ספק כי אחד הרגעים הכי מרגשים בכל תהליך ההכנות לחתונה, הוא רגע קניית טבעות הנישואין. הולך הזוג הנרגש לקנות טבעות נישואין ואין להם ספק שהם יקנו טבעות נישואין מיוחדות כי הם ידועים שהם רוצים את הטבעות הכי מיוחדות והי יפות בעולם, שמייצגות יותר מכול את האהבה הגדולה שלהם ואת החיבור שלהם לחיים לעדי עד. התחושה הזו שאנחנו רוצים טבעות נישואין מיוחדות, מקורה בתחושה העילאית של חיבור הזוגיות והיא אופפת כל חתן וכלה בדרך לקניית הטבעות. הם רוצים את הדבר הכי מיוחד, הכי אישי והכי אינטימי.

לפעמים אותן טבעות נישואין

הרבה פעמים כדי לבטא את החיבור והאהבה הגדולה בוחרים בני הזוג בטעות נישואין מיוחדות זהות לשניהם. הרבה פעמים מדובר באותה טבעת עגולה קלאסית שנראית כמו צמיג עגול חלק, ובדרך כלל בוחרים אותה בזהב צהוב של 18 קארט או יותר ויש כאלה שמסתפקים ב-14 קארט. ככל שהקארט של הזהב יותר גבוה כך צבעו יהיה יותfacebook-729343_640ר צהוב, זה פחות או יותר החוק הצהוב של הטבעות… אבל הזהב הנפוץ של טבעות נישואין מיוחדות הוא זהב של 14קארט ויש גם כמובן טבעות נישואין מיוחדות מזהב לבן שזה סוג של סגסוגת שמעניקה לזהב את צבעו הלבן, אבל שוויו של הזהב הלבן הוא כשוויו של זהב צהוב, אין שום הבדל ביניהם.

ברף טבעות נישואין מיוחדות נראה כי יש כמה מגמות בבחירת הטבעות. נשים מאוד אוהבות טבעות רחבות או במראה של טיפה, א-סימטרי. גברים אוהבים טבעות נישואין מיוחדות עם חריטות או בשכבות של כמה טבעות שנותנים גם עובי וגם מראה גס של חוליות לטבעת נישואין גברית מסוקסת במיוחד, ולנשים יש גם טבעות במראה תחרה, בעיצובים מעניינים עם איזה שהוא אלמנט לכל אורך הטבעת כמו הטבעת חריטות קטנות וכו' שמשווים לטבעת מראה קצת עתיק ומיושן.

טבעות מזהב ורוד, טריקולור ובי קולור

יש היום טרנד של חזרה לזהב ורוד שמעורב עם עוד איזה חומר שמקנה לו את הורדרדות שלו וגברים אוהבים טבעות נישואין מיוחדות שמערבות כמה סוגי מתכות בטעבת כמו זהב צהוב ולבן או זהב וכסף, של כמה טבעות דקות צפופות או שתיים עבות בבי קולור- שני צבעים.