נשים תמיד אהבו להתגאות בטבעת הנישואין שלהן משמע-  יש לי בעל אוהב. אבל גברים, חלק מהם לא ענד טבעת ובדרך כלל היא מצאה את עצמה מגיעה לקופסת התכשיטים של האישה והיו גם נשים שמכיוון שהן ידעו שאין שום סיכוי שהבעל שלהן יענוד הן הטבעת, הן השחילו אותה לשרשרת שלהן למען יראו ויראו הכול, שלא רק הוא שלהן אלא גם הטבעת שלו…אבל היום הזמנים הם אחרים. אולי הפירסינג עשה את זה ואולי לא, ובכל אופן הרבה גברים אוהבים תכשיטים ושמחים לענוד את טבעות הנישואין שלהם.

טבעות נישואין לגבר עם חותמת שבטית…

גברים אוהבים טבעות נישואין מאוד גבריות וחלק ממה שעושה אותן גבריות כאלה, זה המראה ה"מסוקס" של הטבעות. הן עבות בצבעי כסף או זהב ולעתים רבות עם חריטות של סימנים כמו פרימיטיביים משמע הגבר הזה לא רק אוהב אותך הוא גם יצוד למענך… את טרנד התחריטים על הטבעות אפשר לראות בכל חנות שיש בה ליין של טבעות נישואין לגבר ושמביאה איתה את הטרנדים האחרונים בתחום טבעות נישואין לגבר. לה יכולות להיות מזהב או מכסף, כאמור עם תחריטים שנותנים להם מראה מיושן, יש גברים שאוהבים טבעות משולבות יחד בזהב וכסף, או רק בכסף שנותנות להן מראה של חוליות חוליות בטבעת.טבעות אירוסין ישירות מהבורסה

טבעות נישואין לגבר בדרך כלל נמכרות אחרי החתונה או לפניה, אבל כידוע בדת היהודית אין חובה לתת לגבר טבעת כמו בדתות אחרות, אבל כיוון שגברים שמתחתנים כן רוצים טבעת, אז הם הולכים לקנות לעצמם בדרך כלל יחד עם בת הזוג וחוזרים עם הטבעת שעושה להם את זה. הרבה פעמים בתצוגת טבעות נישואין לגבר ניתן לראות את תצוגת טבעות הנישואין לאישה ולזהות כי מדובר באותה משפחה עיצובית של טבעות, רק שאצל הגבר זה הרבה יתר גס, עבה והרבה פעמים בצבע כסף ואילו אצל האישה זה עדין, רך ולרוב בזהב או בזהב לבן.

כסף, זהב או מזהב לבן

שלושת החומרים הנפוצים של טבעות נישואין לגבר הם זהב צהוב, זהב לבן וכסף. הרבה גברים מעדיפים את גוון הכסף על היד שלהם, זה נראה להם יותר גברי ולכן הולכים על טבעות נישואין לגבר שעשויות מזהב לבן ושהעלות שלהן היא בדיוק כמו של הזהב הצהוב.