אחד מעסקי התכשיטים הכי משגשגים אלו הן טבעות הנישואין ובעיקר בעונות החתונות ולכן זהו בהחלט מצרך מבוקש בתקופות מסוימות שגורם להרבה זוגות לכתת רגליים בתקווה למצוא את טבעת הנישואין החלומית, ויש כאלה שמחפשים טבעות נישואין זולות כדי לא לצאת בשן ועין אחרי הטבעות, השמלה, החליפה, האולם, האוכל ומה לא ? חתונה זה חתיכת הוצאה רצינית. אבל דווקא בתחום הזה של טבעות נישואין, משום שזה מוצר כל כך מבוקש, יש מנעד מאוד רחב של מחירים ולווא דווקא מוצדקים. זה עניין של היצע וביקוש וכמובן שכאשר יש יותר ביקוש למוצר מסוים כך המחיר שלו עולה.

איפה לקנות את טבעת הנישואין ?

זוגות שמחפשים לקנות טבעות נישואין זולות, לא חייבים להגיע למוצר שהוא זול מבחינת האיכות שלו או החומרים שלו. הם כמובן יכולים להסתפק בטבעות נישואין זולות של 14 קארט זהב, אבל יכולים דווקא לבחור בדגם ובעיצוב שמקנים לו מראה של מיליון דולר. המשפט הידוע אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו, לא מתאים לטבעות. א' הם לא קנקנן וב', צריך להסתכל רק בהן ומשום כך בתחום של טבעות נישואין זולות כדאי מאוד לבחור בעיצוב מאוד יוקרתי שישווה לטבעת מראה הרבה יותר יקר וזה כמובן קשור טבעות נישואין זולות מהבורסהלדגם.

ובכלל- כשיש לזוגות כל כך הרבה הוצאות על חתונה, למה צריך להוציא המון כסף על טבעות נישואין כשאפשר בחנויות הנכונות לקנות טבעות נישואין מקסימות בחצי מחיר, זה הכול קשור לשיווק ולקונספט של שיווק. ליד הבורסה למשל יש המון חנויות תכשיטים שמביאות אליהם המוני זוגות שעומדים להתחתן ולא סתם, משום שבחנויות הללו שלעיתים נראות כמו חנויות מפעל…ניתן למצוא טבעות נישואין זולות אבל מאוד יפות ומרשימות ולשלם עליהן הכי מעט שאפשר ברף הטבעות מסוגן, משום שבעליה החנות מעדיפים לעבוד על מתח רווחים נמוך ועל כמויות וכך יוצא שהזוגות מצליחים לקנות טבעות נישואין זולות, לא בגלל שהן לא שוות או לא יפות, אלא בגלל הקונספט השיווקי שלהן.

לשדרג אחרי החתונה

יש הרבה זוגות שקונים טבעות נישואין זולות אבל משדרגים אותם אחרי החתונה, למשל אחרי הולדת ילד משבצים יהלום בטבעת הנישואין זה כבר הופך את הטבעת לנוצצת ומרהיבה.