ממש ברגעים אלה בו אנו כותבים על טבעות אירוסין מיוחדות, יש איזה גבר בארץ או בעולם ששובר את הראש ממש עכשיו, איך להציע לה בצורה הכי מרגשת והכי רומנטית, בדרך שהיא הכי תאהב.

ותוך כך זה שהוא חושב איך להציע לה, הוא מחזיק בקופסת הקטיפה האדומה עם הטבעת המיוחדת שהוא קנה לה מהקבוצה של טבעות אירוסין מיוחדות , טבעת בדיוק כמו מה שהוא חיפש- עיצוב של שני לבבות מחוברים יחד, ממש כמו שהם, כמו האהבה הגדולה שלהם.

עכשיו רק צריך להציע לה…

כדי לקנות לה את הטבעת המושלמת הוא הלך לחנות שמוכרת טבעות אירוסין מיוחדות, כי היא גם מיוחדת בעיניו ולכן היא צריכה טבעת מיוחדת ובכלל יש לה טעם מעולה. כל הטבעות היו יפות, מכסף או מזהב, משובצות ביהלומים בכל מיני עיצובים מודרניים משגעים, אבל הוא ידע שהיא לא תוותר על הלב, מאז ומתמיד היא אוהבת לבבות וכל החדר שלה מלא במתנות שהוא קנה לה, וכולם בצורה של לבבות אז הוא בחר בטבעת של שני הלבבות ושאל את עצמו אבל איך, איך… איך לעשות את זה ?

הוא נזכר בכל מיני הצעות נישואין של חברים והוא חשב שזה ממש כבר בנלי לעשות את זה מכדור פורח, ממטוס או על יאכטה, הואטבעות אירוסין מיוחדות מהבורסה רצה משהו פשוט, אפילו כזה שהיא לא תזהה אותו, ואז צץ לו רעיון גדול.

אז הוא ארגן לעצמו יום מילואים ופנצ'ר בגלגל, והודיע לה שירון חבר שלו יאסוף אותה כשהוא יבוא לקחת אותו מהבסיס.

בערב התקשר אליה ירון והיא כבר הייתה מוכנה לצאת. הוא נסע איתה לחוף הים בהרצליה ושם למעלה באזור הריק של החנייה היא פתאום ראתה שלט מאיר ענק בשמיים "התינשאי לי", איזה רעיון נחמד היא אמרה, עוד לא יודעת שהיא היא הכלה המיועדת.

התינשאי לי…?

ואז עלה עוד שלט "מיכל התינשאי לי", ואז היא אמרה יו… וקוראים לה כמו לי מיכל, ואז עלה עוד שלט…. אוהב אותך אודי… ועוד לא ירד לה האסימון כי הוא הרי בכלל במילואים ואז כל האזור הואר בזרקורים והוא עמד שם בצד, כבר על הברך ושלף, את הקופסה האדומה מהקטיפה עם טבעת האירוסין המיוחדת במינה עם שני הלבבות והיהלומים הקטנים, והיא פרצה בבכי של התרגשות וצעקה לו "כן" עוד לפני שהוא שאל אותה בכלל…

ומאז הם חיים בעושר ובאושר עד עצם היום הזה…