טרנד חדש נרשם במחוזותינו, טבעת אירוסין לא רק לנשים אלא גם לגברים. האמת היא שיש היגיון בזה. מדוע שהנשים יענדו טבעת אירוסין לאמור: אני לא פנויה, אני שייכת והגברים ירוויחו עוד חופש בלי שום טבעת על היד. קשה לומר איך התחיל כל הטרנד הזה של טבעות אירוסין לגברים, והאם הוא לא המצאה של איזו חברה קנאית שהכריחה אותו להגיע לעבודה עם טבעת אירוסין, אבל אין ספק שטבעות אירוסין הולכות היום מצוין עם הגבר המטרוסקסואלי החדש, המטופח והמתוכשט. אז עכשיו בנוסף למריטת גבות (ויש כאלה שעושים את זה) יכול הגבר החדש להתקשט גם בטבעת אירוסין שהיא נתנה לו אחרי שהוא נתן לה, וזה היה אחרי ההצעה …

הוא מציע והיא נותנת לו טבעת אירוסין !

כיוון שהגברים הם אלה שמציעים את הנישואין ויוזמים את כל הפקת ההצעה שהיא לפעמים כמו הפקת פסטיבל טבע… שיהיה הכי מושלם, הכי מפתיע והכי מרגש, אין מצב שבמעמד שהוא מציע, הוא גם יקבל את הטבעת שלו והרבה פעמים זו יוזמה שלה לקחת אותו לחנות תכשיטים שירכוש לעצמו גם טבעת.

חנות תכשיטים מומלצת על ידנו שממוקמת ליד הבורסה ברמת גן ושמציעה טבעות אירוסין לגבר, יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף משום שהיא עובדת ברמה של מהיצרן לצרכן וחוסכת לכם את כל פערי התיווך. בחנות שלנו מספרים איך אחרי הצעות הנישואין טבעות נישואין לגברים בורסהמגיעות כל הנשים עם הגברים שלהם לקנות גם לו טבעת ואיך הנשים מתעקשות על זה שאם יש להן טבעת אירוסין על האצבע, אז שתהיה גם לו.

הגברים האמת קונים לעצמם טבעת אירוסין בכיף גדול ובדרך כלל בוחרים בטבעת של זהב לבן או כסף כי את טבעת הזהב הם משאירים לחתונה. הרבה פעמים חורטים הגברים על הדופן הפנימית של הטבעת את תאריך הצעת הנישואין כדי שיהיה להם מה להראות לנכדים. בליין טבעות אירוסין לגבר יש עיצובים קלאסיים של טבעת עגולה פשוטה עבה, או שיש כאלה שהולכים על טבעת חותמת מזהב לבן או כסף, או טבעת שמשובצת באבן כהה.

התנשא לי ?

יש לציין כי לגברים של היום אין שום בעיה עם תכשיטים ולהיפך. אנחנו מדברים על דור של גברים מטרוסקסואלים שמאוד מודעים לחזות שלהם, לבגדים שלהם, המראה מאוד חשוב להם והם נפרדו כבר מזמן מתדמית המאצ'ו הישראלי. הם רגישים, אופנתיים ומתוכשטים, והם מגיעים בשמחה לחנות המומלצת שלנו ורוכשים לעצמם טבעת אירוסין שהולכת מצוין עם כל הלוק הכללי שלהם.