בדרך כלל נשים לא קונות לעצמן תכשיטים עם יהלומים, וכל העניין הזה של יהלומים איכשהו שייך לגבר. הוא זה שיקנה, הוא זה שישקיע, ולא מדובר רק על קטע של מחיר אלא שבדרך כלל בעת היהלום הראשונה היא טבעת האירוסין ונשים לא נוהגות בדרך כלל לאבזר את עצמן עם תכשיטי יהלומים, כך סתם בלי סיבה. היום כל הצעת נישואין מתחילה על הברך ונגמרת עם טבעת יהלום על האצבע. יש שאוהבות אותן עם יהלום אחד ויש שאוהבות עיגול שלם של יהלומים קטנטנים לכל רוחב הקוטר, כל אחת וטעמה כל אחת וחלום היהלומים שלה.

זה מתחיל בטבעות אירוסין יהלום ונגמר בענק…

זהו מנהג של גברים לקשט את הנשים שהם אוהבים ביהלומים. יהלומים האבן הכי יקרה בטבע היא ביטוי לאהבה, לרצון לתת, להעניק ולהביע רגשות אבל האמת היא שאין קשר בין גודל היהלום לעוצמתה של האהבה כי כשמדובר על גודל של יהלום זה עבר עניין של טעם…

טבעות אירוסין יהלום נקראות כך, כי הן משובצות לרוב ביהלום אחד, משום שדווקא טבעת עם יהלום בודד יכולה לעשות המון באזז הרבה יותר מטבעת משובצת ביהלומים עתירי קראט , וכאשר מדובר בטבעת יהלום לאירוסין הרי שמה שחשוב זו ההצעה והכוונה, וזה שעוד מעט אחרי הטבעת יהיה עוד קולולולו אחד גדול של החתונה שבדרך…טבעות אירוסין יהלום בורסה

יש נשים שמקבלות את היהלום הראשון שלהן כאמור בטבעת האירוסין ואחר כך במהלך חייהן זוכות לעוד כמה יהלומים גם בחתונה, גם בחגיגות של שנות הנישואין, יהלומים תמיד ידעו לשמח נשים ולעשות חשק לגברים עשירים לקנות להן עוד ועוד. מחיריהן של הטבעות אגב לא חייבים להיות כל כך גבוהים גם אם מדובר בטבעות אירוסין יהלום, יש המון עיצובים מאוד יפים עם אופציות שונות של שיבוץ, ומה שהכי חשוב זה שהטבעת תתאים לאופי של המקבלת, כמו גם הצעת הנישואין שהוא יתכנן לה, כי מי באמת מכיר אותה יותר טוב ממנו…?

טבעות אירוסין יהלום לאישה יהלום !

הבחירה בטבעות אירוסין יהלום לאירוע הצעת הנישואין, בא להכריז קבל עם ועדה על אהבה וגם על שייכות, לא ברמת החומר כי אם ברמת ההצהרה, הקשר לאמור- היא שלי ואל תיגעו בה…. זהו פחות או יותר תמצית כל רעיון האירוסין שהוליד את הצעות הנישואין הכי משוגעות ואת טבעות היהלומים שכל כלה בדרך עונדת בגאווה על האצבע.