חנויות תכשיטים רבות ומעצבים בפרט, מנצלים את טרנד הצעות הנישואין במסגרתן כורע ברך הגבר, שולף את הקופסה ובתוכה את ההצהרה המנצנצת המיוחלת- טבעת האירוסין. ניצול הטרנד מתבטא במחירים גבוהים, לעיתים הזויים של טבעות אירוסין ברובן משובצות יהלומים, כי זה מה שכל אישה אוהבת לקבל באירוסין שלה, טבעת יהלום ובדרך כלל זה גם היהלום הראשון שלה.

לצד חנויות תכשיטי היוקרה המעוצבים, נפתחה ממש עכשיו חנות תכשיטים מיוחדת במינה, עם ליין של טבעות אירוסין מעוצבות מכסף וזהב, כולן משובצות ביהלומים אשר מחירן נמוך באופן משמעותי ממחירי טבעות האירוסין בשוק.

טבעת אירוסין זה לא משכנתא…

לצד חנויות התכשיטים עם המחירים המוגזמים של הטבעות, זיהה אחד מאנשי הבורסה נישה חשובה ובעיקר לזוגות העומדים להתארס, טבעות אירוסין זולות ולא פחות יפות ולא פחות מעוצבות ומשובצות יהלומים, אבל במחיר שטבעות אירוסין זולות מהבורסהפוי וסביר.

בדרך קנייה זו נחסך לצרכן הסופי סכום ניכר של כסף שבדרך כלל עובר כמה ידיים החל מספק היהלומים, דרך בעל החנות, דרך המעצב, מה שבסופו של דבר מייקר את מחירן של הטבעות והנה לכם הזדמנות להציע לה נישואין עם טבעת ממבחר של טבעות אירוסין זולות אבל כל אחת יותר מיוחדת מהשנייה.

כשמדובר בתכשיטים לא המחיר הוא זה שדווקא קובע את האיכות אלא, הדרך שעשו חומרי הגלם עד הצרכן הסופי, ומשום שמדובר באיש בורסה שעיסוקו יהלומים והוא פתח עכשיו חנות תכשיטים, הרי זה ברור שהצרכן הסופי לא משלם על טבעת יהלום, את אותו מחיר שהוא היה משלם אצל מישהו שקונה מאיש הבורסה הזה את היהלומים, לא כך ? כאשר אתה רוכש תכשיטים עם יהלומים מאדם שמספק את היהלומים, אין ספק שהוא כבר מוזיל לך את התכשיט בעשרות אחוזים.

טבעות אירוסין זולות אבל כל כך יפות…

אין ספק בכלל שהטבעת הכי אידיאלית להצעות נישואין היא הטבעת עם היהלום הראשון, זה שמעניק לך אותו עכשיו יחד עם התכשיט בעלך לעתיד. האמת היא שלא צריך יותר מדי עיצוב כשמדובר בתכשיטי יהלומים, כי ליהלומים עצמם יש את הנוכחות והניצוץ שלהם דבר ההופך כל תכשיט ליקר מציאות וערך ובמיוחד כשמדובר בטבעת אירוסין שניתנת לך בהצעת נישואין מרגשת.